ERASMUS + STAJ HAREKETLİLİĞİ

ERASMUS + HAREKETLİLİĞİ

Erasmustaj + Hareketliliği hem Avrupa’nın farklı ülkelerinde stajını gerçekleştirmek isteyen öğrencilere fırsat sağlarken hem de şirketlerin globalleşmesini sağlar. Eramus + Staj Hareketliliğini süresi genellikle 3 ile 6 ay arasında değişmektedir.

STAJ ANLAŞMASI

Anlaşmayı sağlamak çok kolay: Yapmanız gereken tek şey Erasmus + stajyerine mentörlük sağlamak ve şirket ile öğrenci arasındaki staj anlaşmasını imzalamak. Geri kalan bütün dökümanları Erasplus+ sizler için sağlıyor olacak. 

SINIRLARINIZI AŞIN

Şirketinizi globalleştirmek mi istiyorsunuz? Belki de başka bir ülkenin pazarına açılmak? Bütün öğrencilerimiz en az 2 dil konuşmakta! Bizimle iletişime geçin, yardımcı olalım. 

Şirketler için Yetenekler

Şirketiniz için en doğru profili seçmemizi isterseniz bizimle iletişime geçin. 

Referanslarımız

Stajyerlerimiz, partner şirketlerimiz ve üniversitelerimiz hakkımızda ne diyor, inceleyin.

Hongbo Sun, SimpliFly CEO and Co-Founder

“SimpliFly people are the most valuable and meaningful to our company.
We always seek for talents who share the same passion as us to join in our company. Tubecamec provides us an unique pool of interns and we enjoyed our relationship since the beginning.”

Karl Aherne
Managing Director – Headcase Marketing

“In Wayra Ireland, our startups were crying out for smart, energetic business interns with an international background. Erasplus took on the challenge and managed the process from beginning to end, finding the right interns, with the right skills and matching them to the needs of our startups.”

Andrew Casey
CMO at FunkedUp.com

Working with Erasplus has been a great experience. The team worked closely with us every step of the way to ensure that we ended up with a candidate that was right for our company’s specific needs. The interview process was clear and well managed and after just a few interviews, we found a perfect candidate. Within a few weeks our candidate was in Dublin and rearing to go. We look forward to working with the team again.

Chaume Sanchez
CEO GeeksHubs

“The experience of hosting an intern in our company has been great,
the service of Erasplus + was fast and it was exactly what we needed.
Our intern quickly adapted to our team and became a part of our permanent team.”

Adım Adım

01
Başvuru Formunu Doldurun ve Bizimle İletişime Geçin

İlk adım olarak başvuru formunu doldurunuz. Takımımızdan biri ilk görüşme için en uygun vakti belirlemek üzere sizinle en geç 24 saat içerisinde iletişime geçecektir. 

02
Şirketinizin ihtiyaç ve taleplerini belirlemek üzere kısa bir görüşme

Gerçekleştireceğimiz kısa telefon veya Skype görüşmesi sayesinde, şirketinizin ihtiyaç ve talepleri ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olacağız. Bu sayede sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sağlıyor olacağız. 

03
İlk elden CV, Seçim ve İşe Alım

Bütün gereksinimlerinizi öğrendikten sonra, ilk CV’leri size göndereceğiz, böylece şirketiniz adına en yüksek potansiyele sahip adayların CV’lerini inceliyor olacaksınız. Sizinle seçtiğiniz aday arasındaki görüşmeleri ayarlayarak size memnuniyetle yardımcı olacağız.

04
Dökümanlar ve Staja Başlangıç

Staj adayı gerçekleştirdiğiniz mülakatı başarı ile tamamladığı takdirde, imzalamanız üzere staj anlaşmasını tarafınıza göndereceğiz ve bütün süreç boyunca her adımda yardımcı olmak üzere sizinle iletişim içerisinde olacağız. 

ORTAKLARIMIZ

EnglishGermanTurkeySpainFrenchItalyPoland