Polonya'da Staj

STAJINI NEDEN POLONYA’DA YAPMALISIN?

Günümüzde Polonya, her geçen gün güçlenen, istikrarlı bir ekonomiye sahip olması nedeniyle Avrupa’nın parlayan yıldızı olarak da tarif edilmektedir. Bu nedenle de özellikle Avrupa’nın diğer ülkelerinden ciddi yatırımlar almaktadır. Özellikle bu gün geçtikçe güçlenen ekonomisi sayesinde, ülkede bir çok iş fırsatı da sunulmaktadır.

BÜYÜYEN EKONOMİ

Stajınızı Polonya’da gerçekleştirmeniz ülkenin büyüyen ekonomisi ile birlikte profesyonel deneyimler kazanmanıza yardımcı olurken aynı zamanda oldukça kültürel ve uluslararası bir ortamda staj deneyimine sahip olmanızı sağlayacak.

DİL

Stajınız süresince geliştireceğiniz İngilizce bilginizin yanısıra Polonya’da Lehçe öğrenmeniz, ilerde olası iş fırsatları için size bir kapı açacaktır.

Düşük Bütçeli Konaklama

Başvuru sahibine özel konaklama araştırması sunmaktayız.

Polonya’da Konaklama

AYLIK 220€’DAN BAŞLAYAN TEK KİŞİLİK ODA

Tecrübelerinizi, genç bir atmosferde arkadaşlarınızla ve başka öğrenciler ile paylaşabileceğiniz, paylaşımlı dairelerde tek kişilik odada konaklama fırsatları sunmaktayız. 

AYLIK 200€’DAN BAŞLAYAN PAYLAŞIMLI ODA

Eğer daha düşük bütçeye ihtiyacım var diyorsanız, odanızı başka bir öğrenci ile paylaşarak tasarruf edebilirsiniz. 

KONUM

Krakow, Wroclaw, Varşova ve daha bir çok şehirde konaklama seçenekleri sunmaktayız. Kişiye özel bütçe için iletişime geçin.

Dil Kursları

Stajınıza başlamadan önce profesyonel hayatınıza katkı sağlayacak yeni bir dil öğrenin.

DERSLER VE SERTİFİKA

KOLAY ADAPTASYON

Dili bilmenize rağmen, yeni bir ülke ve kültüre alışmak her zaman kolay olmayabilir. İlk haftada bir dil kursuna yazılmak yeni bir ülkeye alışmanız için büyük fayda sağlar.

BÜTÇENİZE UYGUN DİL KURSLARI

Haftalık 130€’dan başlayan fiyatlarla, kursunuzun sonunda diploma sahibi olabilirsiniz.

KURS SAATLERİ

Partner kurumlarımızın esnek kurs saatleri sayesinde, stajınızı gerçekleştirirken bir yandan dil kursuna devam edebilirsiniz.

EnglishGermanTurkeySpainFrenchItalyPoland