İspanya’da Staj

STAJINI NEDEN İSPANYA’DA YAPMALISIN?

Son yıllarda İspanya, Fon ve Tuenti gibi teknoloji şirketleri ile iş piyasasında büyük bir gelişme yakaladı. Bu sayede İspanya’daki çalışma ortamı dinamik, genç ve girişimci odaklı bir hal aldı.

DÜŞÜK MALİYET SAHİBİ ÜLKE

İspanya, düşük maliyetleri en iyi yaşam tarzlarından biri ile karıştırır, böylece İspanya’da hayatınız büyük masraflar olmadan da yaşayabilirsiniz.

İSPANYA’DA DİL

İspanyolca dünyada en çok konuşulan üçüncü dil olmakla birlikte, İspanya’da gerçekleştirecek bir staj CV’niz için büyük bir artı olacaktır.

Düşük Bütçeli Konaklama

Başvuru sahibine özel konaklama araştırması sunmaktayız.

İspanya’da Konaklama

AYLIK 350€’DAN BAŞLAYAN TEK KİŞİLİK ODA

Tecrübelerinizi, genç bir atmosferde arkadaşlarınızla ve başka öğrenciler ile paylaşabileceğiniz, paylaşımlı dairelerde tek kişilik odada konaklama fırsatları sunmaktayız.

AYLIK 250€’DAN BAŞLAYAN PAYLAŞIMLI ODA

Eğer daha düşük bütçeye ihtiyacım var diyorsanız, odanızı başka bir öğrenci ile paylaşarak tasarruf edebilirsiniz.

KONUM

Valensiya, Madrid ve Barselona ve daha bir çok şehirde konaklama seçenekleri sunmaktayız. Kişiye özel bütçe için iletişime geçin.

Dil Kursları

Stajınıza başlamadan önce bilgilerinizi tazeleyin.

Dersler ve Sertifika

KOLAY ADAPTASYON

Dili bilmenize rağmen, yeni bir ülke ve kültüre alışmak her zaman kolay olmayabilir. İlk haftada bir dil kursuna yazılmak yeni bir ülkeye alışmanız için büyük fayda sağlar.

BÜTÇENİZE UYGUN DİL KURSLARI

Haftalık 110€’dan başlayan fiyatlarla, kursunuzun sonunda diploma sahibi olabilirsiniz.

KURS SAATLERİ

Partner kurumlarımızın esnek kurs saatleri sayesinde, stajınızı gerçekleştirirken bir yandan dil kursuna devam edebilirsiniz.

EnglishGermanTurkeySpainFrenchItalyPoland