İRLANDA’DA STAJ

STAJINI NEDEN İRLANDA’DA YAPMALISIN?

İrlanda Avrupa’daki şirketler için en iyi vergi indirimlerine sahip bir ülkedir, bu nedenle en büyük şirketler İrlanda’yı Avrupa’daki merkezleri olarak seçmekteler. İrlanda’nın sunduğu bu fırsatlar Intercom ve Stripe gibi girişimci şirketlerin kurulmasına büyük katkı sağlamıştır.

YÜKSEK İŞ GÜCÜ TALEBİ

Büyük şirketlerin İrlanda’daki markete girmesi nedeniyle, kalifiye elaman talebinde de artış görülmüştür. Bu nedenle İrlanda bir çok çalışan için global kariyer planlarında muhteşem bir ilk adım olarak görülmektedir.

İRLANDA’DA DİL

İngilizce iş dünyasında en çok kullanılan dil olmakla birlikte, İrlanda’da gerçekleştirecek bir staj CV’niz için büyük bir artı olacaktır.

Düşük Bütçeli Konaklama

Başvuru sahibine özel konaklama araştırması sunmaktayız.

İRLANDA’DA KONAKLAMA

HAFTALIK 100€’DAN BAŞLAYAN ÜCRETLER

Başvuru sahibine özel farklı konaklama seçeneklerimiz bulunmakta. Haftalık 100€’dan başlayan ücretler ile Wi-Fi, çamaşır makinesi ve bütün faturalar dahil konaklama fırsatlarına sahip olabilirsin. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

PAYLAŞIMLI DAİRELER

Tecrübelerinizi, genç bir atmosferde arkadaşlarınızla ve başka öğrenciler ile paylaşabileceğiniz, paylaşımlı dairelerde konaklama fırsatları sunmaktayız.

KONUM

Temple Bar, Dublin şehir merkezi ve İrlanda’daki diğer şehirlerde konaklama seçeneklerine sahibiz. Kişiye özel bütçe için iletişime geçin.

Dil Kursları

Stajınıza başlamadan önce bilgilerinizi tazeleyin.

DERSLER VE SERTİFİKA

KOLAY ADAPTASYON

Dili bilmenize rağmen, yeni bir ülke ve kültüre alışmak her zaman kolay olmayabilir. İlk haftada bir dil kursuna yazılmak yeni bir ülkeye alışmanız için büyük fayda sağlar.

BÜTÇENİZE UYGUN DİL KURSLARI

Haftalık 120€’dan başlayan fiyatlarla, kursunuzun sonunda diploma sahibi olabilirsiniz.

KURS SAATLERİ

Partner kurumlarımızın esnek kurs saatleri sayesinde, stajınızı gerçekleştirirken bir yandan dil kursuna devam edebilirsiniz.

EnglishGermanTurkeySpainFrenchItalyPoland