BİZ KİMİZ?

Erasmustaj + olarak Bilgi ve İletişim Teknolojileri, İşletme, İktisat, Pazarlama, İletişim ve Tasarım, Mimarlık, İç Mimarlık ve birçok Mühendislik bölümü öğrencilerine en iyi staj fırsatlarını bulma konusunda uzmanlaşmış olup, stajını tamamlayan öğrencilerinin çoğunluğunun çalıştıkları şirkette tam zamanlı bir pozisyona başlamalarına yardımcı olmaktayız.

Genellikle yetenekli öğrencilerin gerçek iş olanaklarına sahip olabileceği ve bir kariyer yaratabileceği, en son teknoloji sahibi ve gelişen start up şirketleriyle çalışmaktayız.

Erasmustaj + ‘da misyonumuz, öğrencilerin şimdiye kadarki en iyi uluslararası deneyimi sağlamak. Bunun için de, öğrencilerimize ayrıca gidecekleri ülke için konaklama ve dil kursu yardımı sunmaktayız.

İspanya ve İrlanda merkezli bir start up şirketi olan Erasmustaj +,  Erasmus + Programına katılmak isteyen öğrenciler için yurt dışındaki en iyi stajları araştırmak konusunda uzmanlaşmıştır. Erasmustaj + halihazırda İspanya, İtalya, Portekiz, Almanya, Hollanda ve Norveç’te, bünyesinde oldukça yetenekli öğrenciler barındıran üniversiteler ile çalışmaktadır. Öğrenciler Erasmustaj + ile iş hayatındaki ilk adımlarını Avrupa’nın en yenilikçi şirketlerinde atıp, kaliteli bir deneyim sayesinde profesyonel becerilerini geliştirme şansı yakalamaktalar.

Neden Erasmustaj +?

Öğrencilerimize Özel Bütçe

Öğrencilerimizin tercihlerine özel bütçe hazırlayıp, hiçbir durumda bütçe dışı ekstra faturalandırma yapmamaktayız.

Süreç Boyunca Destek

Yalnızca staja başlayana kadar değil, sonraki süreçlerde de öğrencilerimize destekte bulunmaktayız. Ayrıca öğrencilerimize staj sürecinin yanı sıra konaklama ve dil kursu konusunda da yardımcı olmaktayız. Öğrencinin tercihine uygun, en güvenli ve konforlu konaklama seçeneklerini sunmaktayız.

Staj Sonrası İş Olanakları

Öğrencilerimizin %60’ı stajlarını gerçekleştirdikleri şirkette, stajın sonunda tam zamanlı bir pozisyon fırsatı yakalamakta.

EKİBİMİZ

PHIL RIORDAN

Şirket Direktörü

ANDREA MERINO RIBERA

İş Geliştirme Genel Müdürü

NURDAMLA ÇALKIMBAKIŞ

İş Geliştime Müdürü

BATUHAN KOÇ

İş Geliştirme Asistanı

Dominik Drążkowski

İş Geliştirme Asistanı

MİSYONUMUZ

Yeteneğin sınırı yoktur” Erasmustaj +

EnglishGermanTurkeySpainFrenchItalyPoland