ALMANYA’DA STAJ

STAJINI NEDEN ALMANYA’DA YAPMALISIN?

Almanya Avrupa’daki en büyük ekonomiye sahip olmakla birlikte, dünyanın önde gelen iş merkezlerinden biridir. Ayrıca mühendislik, endüstri alanında Avrupa’nın en üstün ülkesi olarak sayılmaktadır.

PROFESYONEL DENEYİM FIRSATI

Stajınızı Almanya’da gerçekleştirmeniz profesyonel açıdan kariyerinize büyük katkı ve CV’nizde yüksek görünürlük sağlayacaktır. Sahip olduğumuz geniş start up networkü sayesinde, Avrupa’nın en büyük ekonomisine sahip bir ülkede iş deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

DİL

Gelecekle ilgili planınız ne olursa olsun, Almanca bilginiz size sonsuz olanaklar sağlayacaktır. Stajınızı Almanya’da gerçekleştirken, hem mesleğinizde hem de özel hayatınızdaki yaşam kalitesini artırabileceğiniz beceriler kazanabilirsiniz.

Düşük Bütçeli Konaklama

Başvuru sahibine özel konaklama araştırması sunmaktayız.

ALMANYA’DA KONAKLAMA

AYLIK 400€’DAN BAŞLAYAN TEK KİŞİLİK ODA

Tecrübelerinizi, genç bir atmosferde arkadaşlarınızla ve başka öğrenciler ile paylaşabileceğiniz, paylaşımlı dairelerde tek kişilik odada konaklama fırsatları sunmaktayız.

AYLIK 300€’DAN BAŞLAYAN PAYLAŞIMLI ODA

Eğer daha düşük bütçeye ihtiyacım var diyorsanız, odanızı başka bir öğrenci ile paylaşarak tasarruf edebilirsiniz.

KONUM

Berlin, Münich, Hamburg ve daha birçok şehirde konaklama seçenekleri sunmaktayız. Kişiye özel bütçe için iletişime geçin.

Dil Kursları

Stajınıza başlamadan önce bilgilerinizi tazeleyin.

DERSLER VE SERTİFİKA

KOLAY ADAPTASYON

Dili bilmenize rağmen, yeni bir ülke ve kültüre alışmak her zaman kolay olmayabilir. İlk haftada bir dil kursuna yazılmak yeni bir ülkeye alışmanız için büyük fayda sağlar.

BÜTÇENİZE UYGUN DİL KURSLARI

Haftalık 150€’dan başlayan fiyatlarla, kursunuzun sonunda diploma sahibi olabilirsiniz.

KURS SAATLERİ

Partner kurumlarımızın esnek kurs saatleri sayesinde, stajınızı gerçekleştirirken bir yandan dil kursuna devam edebilirsiniz.

EnglishGermanTurkeySpainFrenchItalyPoland